VOTUM SA

pdfTygodnik Biznes i Prawo - przeczytaj artykuł
pdf Co się należy po tragicznie zmarłym członku rodziny - przeczytaj artykuł
pdfNiebezpieczeństwo jakie wiąże się z codzienną pracą kolejarzy powoduje - przeczytaj artykuł
pdfMilionowe zadośćuczynienie dla noworodka, który ucierpiał w wypadku - przeczytaj artykuł
pdfVotum S.A. uzyskało świadczenia dla uprawnionych po przejęciu sprawy do prowadzenia od kancelarii adwokackiej - przeczytaj artykuł
pdfTragiczny pożar budynku - przeczytaj artykuł

votumsa
Jesteśmy największą w Europie Środkowo-Wschodniej kancelarią odszkodowawczą. Istotą naszej działalności jest pomoc poszkodowanym w uzyskiwaniu odszkodowań, w szczególności
w postępowaniach dotyczących roszczeń za szkody osobowe objęte systemem ubezpieczeń obowiązkowych.  Pozostający do dyspozycji klientów doradcy odszkodowawczy zapewniają profesjonalną obsługę prawną zarówno w postępowaniach polubownych, jak i na drodze sądowej. Od klientów nie pobieramy opłat wstępnych – nasze wynagrodzenie uzależnione jest od efektów naszych działań.

Dziś VOTUM S.A. to spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a efektywność naszych działań potwierdza ponad 100 tysięcy klientów.

Od momentu powstania spółki w roku 2005 celem jej funkcjonowania jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, w rolnictwie, przy pracy oraz wielu innych. Usługa spółki polega na ustaleniu osoby odpowiedzialnej za zdarzenie, jego ubezpieczyciela oraz zakresu szkód podlegających naprawieniu, a następnie uzyskaniu świadczeń  odszkodowawczych.

Dysponując niespotykanym w skali kraju sztabem specjalistów,  wśród których są prawnicy, biegli sądowi, tłumacze przysięgli oraz uznani eksperci prawa ubezpieczeniowego, spółka  zapewnia rzetelną obsługę prawną osobom poszkodowanym w sprawach, w których konieczna jest  znajomość stale zmieniających się regulacji prawnych, zagadnień medycznych oraz bieżących trendów rynkowych.

Dzięki działającym na terenie całej Polski przedstawicielom regionalnym VOTUM S.A. reaguje  natychmiastowo i dociera do wszystkich osób, które potrzebują profesjonalnej pomocy.

Ważnym elementem usługi realizowanej przez VOTUM S.A. jest dbałość o kompleksową opiekę nad klientem. W czasie, kiedy doradca odszkodowawczy przejmuje na siebie ciężar negocjacji z ubezpieczycielem, przedstawiciel mający stały kontakt z klientem pomaga mu odnaleźć się w nowej sytuacji życiowej – zapewniając wsparcie i zrozumienie, wspierając w poszkodowanego w procesie rekonwalescencji, sugerując rozwiązania finansowe, wspierając wiedzą i radą.

Potrzeby osób poszkodowanych nie kończą się na skutecznych negocjacjach z ubezpieczycielami. Niekiedy trzeba pójść o krok dalej i skierować sprawę na drogę sądową. Współpraca ze spółką grupy – Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp. k. zapewnia ciągłość czynności polubownych i podejmowanych przed sądem, co uwalnia klienta od obowiązku poszukiwania pełnomocnika procesowego, podpisywania dodatkowych umów oraz ponownego gromadzenia dokumentacji. A przede wszystkim znacząco obniża koszty prowadzenia procesu.

Niejednokrotnie konsekwencją poniesionych w wypadku obrażeń ciała jest poważna niepełnosprawność. Działalność Polskiego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM S.A. pozwala przywracać osobom najciężej poszkodowanym sprawność i utracone funkcje, poprawiać jakość ich życia.

VOTUM S.A. każdego dnia zapewnia najwyższą jakość obsługi. Dzięki takim narzędziom jak: powołany do kontaktów z klientami Dział Obsługi Klienta, procedura rozpatrywania potencjalnych skarg i reklamacji czy formularze na stronie internetowej VOTUM dba o podnoszenie poziomu satysfakcji klientów.

Pod bezpłatnym numerem telefonu 800 217 417 specjaliści ds. kontaktu z klientem udzielą Państwu wszelkich informacji dotyczących oferty i działalności spółki. Do Państwa dyspozycji pozostają doradcy posługujący się językami: polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

januszwasilewski
Dane kontaktowe: Janusz Wasilewski

Przedstawiciel Regionalny

tel. 601 451 912         

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.votum-sa.pl Miałeś wypadek? Sprawdź jak możemy pomóc Tobie i Twojej rodzinie!
Jesteśmy  największa firma odszkodowawczą w Europie Środkowo – Wschodniej, która pomogła ponad 100 tyś Polaków. W wraz z ZZKŚl walczymy o godne i sprawiedliwe odszkodowanie dla członków związku oraz ich rodzin. Skutecznie reprezentujemy  pracowników poszkodowanych w trakcie wykonywania czynności służbowych  , w drodze do pracy , z pracy , na terenie zakładu pracy , w wypadkach komunikacyjnych , rolniczych i innych .

Dlaczego warto wybrać VOTUM?
Dzięki współpracy z ZZKŚl możemy zagwarantować preferencyjne warunki dla poszkodowanych oraz ich rodzin:
  • nie pobieramy opłat wstępnych
  • nie pobieramy wynagrodzenia od rent wypłacanych miesięcznie
  • nie pobieramy wynagrodzenia od uzyskanego zwrotu kosztów leczenia oraz kosztów pogrzebu bez względu na wypłacony zasiłek pogrzebowy.
  • kierujemy się zasadą  „najpierw Twoje odszkodowanie, a następnie nasze honorarium”
  • walczymy o sprawiedliwe odszkodowanie dla Ciebie oraz Twojej rodziny
  • oferujemy niezbędna pomoc w zgromadzeniu dokumentacji dowodowej
  • załatwiamy wszelkie formalności
  • jesteś dokładnie informowany o każdym etapie sprawy
  • nie zawieramy ugody bez Twojej zgody
  • gwarantujemy przekazanie odszkodowanie w terminie 7 dni roboczych od wypłaty dokonanej przez zakład ubezpieczeń
Możesz starać się o odszkodowanie z tytułu utraty bliskiej Tobie osoby wracając się do 1997r

NIE WAHAJ SIĘ! ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ PO BEZPŁATNĄ PORADĘ W SWOJEJ SPRAWIE.